Milijono vertu veidu vadinamas Tuen Simonas Pham apie modelio darbą: mano mama ir draugai net pasimeta, kur esu ir ką darau

O viskas prasidėjo nuo pakvietimo dalyvauti renginyje „Mados infekcija“… Dar studentas būdamas Simonas pirmą kartą išbandė savo, kaip modelio, karjerą ant lietuviškojo podiumo. Tai jam atvėrė duris į didžiausią modelių sceną. Dabar Tuen Simonas Pham žinomas ir pripažintas modelis visame pasaulyje. Nuolatinės kelionės į Ameriką, Aziją, įvairias Europos šalis. Tačiau jaunuolis teigia, kad nors ir kartais nebesusigaudantis, kurioje laiko juostoje yra, vis tiek be galo mylintis savo darbą.

„Vargu savo darbo tikrai negalėčiau pavadinti. Tai labiau malonumas, nors, kai grafikai būna įtempti, tikrai labai pavargstu“, – paklaustas, ar savo darbą laiko vargu ar malonumu, teigia Simonas.

Mano mama ir draugai kartais net pasimeta, kur šiuo metu esu ir ką darau.

Galima pastebėti ir tai, kad tave jau retai galima išvysti lietuviškoje žiniasklaidoje. Tai kur gi tu dingęs?

Tikrai taip, manau esu matomas mažiau dėl savo kelionių ir didžiulio tempo. Dirbu, todėl ir Lietuvoje netenka užsibūti ilgai. Na, žinoma, nesu iš tų, kurie lenda į viešumą labai daug ar juolab į žiniasklaidą. Tačiau, jei pakviečia ar parašo – visada džiaugiuosi.

Simonas Pham | asmeninio albumo nuotr.

Minėjai, kad tenka labai daug keliauti,  o kelionės ne retai juk vargina. Kaip tu išlieki žvalus fotosesijų metu?

Taip, kaip ir minėjau, labai daug dirbu, keliauju. Mano mama ir draugai kartais net pasimeta, kur šiuo metu esu ir ką darau (juokiasi). Tiesiog miegu daug lėktuve ir bandau iš karto prisiderinti prie vietos laiko. Žinoma, ne retai gelbėja ir makiažas, dedamas fotosesijų metu. Jis padeda atrodyti žvalesniam. Nors būna, kad net fotosesijų metu paprašau 15-20min pertraukos, per kurią užmiegu akimirksniu „power nap“ (šypsosi).

Žinoma, pati pačiausia, be abejo, yra ir bus – Lietuva.

Skraidydamas po visą pasaulį tikriausiai turėjai ir kokių smagių nuotykių?

Per visą tą laiką nuotykių buvo visokių. Naujausias nuotykis turbūt buvo Tailande, kai dirbau 1 dieną ir nusprendžiau pasilikti mini atostogoms ir išvažiavau iš Bankoko į salas visiškai vienas. Visa kelionė buvo tiesiog didelis nuotykis. Žinoma, taip pat buvo įsiminta akimirka, kai turėjome fotosesiją Cape Towne, ir fotografas norėjo surfinti – tai baigėme fotosesiją labai anksti ir visa komanda nuėjome mėgautis saule, pliažu ir bangomis (juokiasi).

Aplankei daug skirtingų šalių. Kuri vis dėlto yra tau artimiausia širdžiai?

Manau, kad galiu drąsiai teigti, kad artimiausia man yra JAV, bet žinoma, pati pačiausia, be abejo, yra ir bus – Lietuva.

Žinoma, labai smalsu – o kaip gi pasaulinio lygio žvaigždės? Ar teko su jomis bendrauti?

Iš mados pasaulio bendravau su labai daug kuo: nuo garsių fotografų, dizainerių iki VS modelių. Kalbant apie pramogų pasaulio atstovus, tai galiu pasigirti tik tuo, kad stovėjau prie garsių dainininkų, reperių, didžėjų (juokiasi). Pakalbinti jų nepavyktų, nes jie turi apsaugą, kuri nieko neprileidžia, jei tavęs nepakviečia.

Simonas Pham ir Lena Gercke | asmeninio albumo nuotr.

O ar esi kada pagalvojęs apie ateitį, kai ateina “modelio pensijos” laikas?

Daugelis užduoda šį klausimą, tačiau mažai iš jų žino, kad vyrai modeliai gali dirbti visą gyvenimą. Turiu daug pažįstamų, kuriems yra po 40 – 50 metų. Jie visi yra sakę, kad grįžti į paprastą darbą labai sunku, o ir šiaip – neapsimoka. Su amžiumi vyro išvaizda tik gerėja. Šiuo metu aš dar vis atrodau „per jaunai“ daugeliui darbų (šypsosi).

Pirmiausia reikia suprasti, kad gyvenimas yra gražus ir reikia mėgautis juo, nes visada gali būti blogiau.

Kalbant apie tavo išvaizdą – tavo kūno formos nepriekaištingos. Ar taip atrodyti yra vienas iš modelių agentūros sutarties punktų?

Na ne (juokiasi), tiesiog man patinka sportuoti. Yra daug nesportuojančių modelių. Svarbiausia yra veidas, o gražus kūnas tai tik privalumas. Tad norintys tapti modeliais tikrai neturėtų atmesti šio varianto vien tik dėl to, kad jų kūnas nėra visiškai atletiškas.

Simonas Pham | asmeninio albumo nuotr.

Ar esi pagalvojęs, kuo galėjai tapti, jei vis dėlto nebūtų tekę išbandyti modelio darbo?

Manau, kad būčiau ėjęs į politiką arba dirbčiau teisinį darbą. Universitete studijavau teisę, tad man tai yra tikrai įdomi sritis.

O ar galėtum įvardyti, kokie svarbiausi kriterijai norint tapti sėkmingu modeliu?

Išvaizda, žinoma, svarbiausia. Tačiau labai svarbu, kaip tu dirbi, kaip bendrauji. Gali gerai atrodyti, bet niekas nenori dirbti su nemokšomis ar laba diena ir viso gero, kaip aš vadinu, žmonėmis. Reikia mokėti būti draugiškam, komunikabiliam, pozityviam ir gerai bei profesionaliai dirbti.

Ir pokalbio pabaigai: koks pozityvios dienos receptas pagal Simoną Pham?

Pirmiausia reikia suprasti, kad gyvenimas yra gražus ir reikia mėgautis juo, nes visada gali būti blogiau. Taip pat kiekvieną dieną, ryte, kai atsikeliate, prieš veidrodį pasakykite sau: Damn i look good. Today is a new day and i am going to conquer it ( liet. Po velniais, aš atrodau gerai. Šiandien yra nauja diena ir aš ketinu ją užkariauti).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *