„Winter rally“ varžybose filmo verta pabaiga

Sausio 27 d. įvyko 12–asis „Winter rally“. Lenktynėse dalyvavo daugiau nei 30 kandidatų ne tik iš Lietuvos, bet taip pat ir iš kaimyninės Latvijos, Baltarusijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos ir Ukrainos. Vis dėlto didžiausias dėmesys buvo sutelktas į varžybų pabaigą: paaiškėjo, kad dėl pirmosios vietos bendroje įskaitoje kovoję Benedikto Vanago ir Mindaugo Čepulio bei Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano ekipažų laikai buvo absoliučiai identiški – 48 min. 17.10 sek. Tokio rezultato Lietuvos ralio čempionato istorijoje nėra buvę.

Varžybų vadovas, Donatas Liesis, ieškodamas atsakymo kas gi yra „Winter rally“ nugalėtojas, buvo priverstas atsiversti čempionato reglamentą ir paieškoti tokios unikalios situacijos išaiškinimo. Juose nurodoma, kad finiše fiksavus vienodą laiką, nugalėtoju skelbiamas ekipažas, geresnį rezultatą parodę pačiame pirmajame greičio ruože. Kadangi šįkart GR 1 Benediktas buvo trečias, o Giedrius – penktas, nugalėtoju paskelbtas „General Financing team Pitlane“ komandos lyderis.

 

Nors ir kovojo dėl aukščiausių prizinių vietų, ekipažai neišvengė ir techninių problemų. 6 greičio ruožo pabaigoje G. Notkus viename posūkių sugebėjo išmontuoti saviškio „Mitsubishi Lancer EVO IX“ ratą, o B. Vanagas – sulaužyti priekinį kairį amortizatorių. Dėl šių dalykų krito abiejų lyderių važiavimo tempas.

Trečiosios vietos nugalėtojais bendroje įskaitoje tapo Ramūno Čapkausko ir Tomo Šipkausko ekipažas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *