3 būdai kaip vyrams tinkamai prižiūrėti veido odą

Pradėjus kalbėti apie grožio sritį, be abejo, mintys krypsta į moteriškąją pusę. Tačiau šį kartą viskas kitaip. Facebook puslapio paskyros „Grožio patarimai“ blogerės Ugnė, Rasa ir Ieva nusprendė laužyti nusistovėjusius standartus ir pakalbėti ne apie moterų, o apie vyrų veido odos priežiūrą. Merginos neslepia, kad ši tema tarp vyrų vis dar yra tabu, tačiau ne retai veidas išduoda, kad problema yra ir ją reikia spręsti. Dėl šios priežasties Grožio patarimai“ ekspertės pateikia penkis veido priežiūros būdus, kuriais vyrai privalo vadovautis:

1. Po darbo veidą reikėtų nusiprausti prausikliu 

Grožio blogerių teigimu, vyrams reikėtų rinktis labai paprastą, putų pavidalo prausiklį, kurį jie visada turėtų po ranka prausdamiesi duše. Ekspertės šiuo atveju pataria naudoti vokiečių gamybos „Phyris“ putas.

2. Veido tonikas

Ši priemonė atstato odos balansą, panaikina šerpetojimo tikimybę, kuri taip pat yra dažna vyrų odos problema.

3. Veido kremas

Ugnės, Rasos ir Ievos teigimu, vyrams siūloma naudoti lengvesnį kremą. Tai padėtų išvengti nemalonumų bei plėvelių ant odos paviršiaus. Tačiau, jei būtų naudojamas prausiklis ir kremas – oda jau tikrai būtų prižiūrėta.

Taip pat galima rinktis ir drėkinantį kremą. Kaip teigia specialistės, yra gerų ir profesionalių kosmetikos priemonių, kurios yra skirtos 24 valandoms. Tai reiškia, kad nėra nei rytinio, nei vakarinio kremo – viskas itin supaprastinta.
Merginos taip pat atkreipia dėmesį, kad veido kremą tepti reikia aukštyn, odą keliant į viršų.

Be šių trijų pagrindinių priežasčių, „Grožio patarimai“ blogerės įvardija ir dažną vyrų bei moterų klaidą – pilingus, šveitiklius su grūdeliais, kai šveitiklis yra įtrinamas į odą ir, nors ir jaučiasi švarumo jausmas, tačiau iš tikrųjų tokiu būdu yra tiesiog išnešiojamos bakterijos. Jei ant odos buvo spuogelis, vadinasi greičiausia atsiras jų daugiau ir kitose vietose.

Kalbėdamos apie spuogų problemas, merginos vieningai teigia, kad neretai moterys savo antrosioms pusėms mėgsta juos spaudinėti, ir tai daro be jokių specialių priemonių – vandenilio peroksido ar sausos servetėlės. Šios priemonės, pasak specialisčių, taip pat nėra tinkamiausias sprendimas, nes tokiu atveju spuogo vietoje oda yra nudeginama ir išsausėja, atsiranda šerpetojimų ar net pigmentinių dėmių. „Grožio patarimai“ blogerių teigimu, geriausias būdas atsikratyti kamuojančių spuogų – kreiptis į kosmetologę.

Ieva, Ugnė ir Rasa taip pat atkreipia dėmesį ir į tai, kad visuomenėje yra iškreiptas mąstymas apie odos priežiūrą tarp vyrų. Dažnas vyras, auginantis barzdą, ją prižiūri, perka įvairas priemones ir eina pas specialistus kirptis bei formuoti. Toks pats požiūris turi būti ir į odą, nes gražus veidas – stilingo vyro vizitinė kortelė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *