Sveika gyvensena pagal Anželą Adamovič

Tikriausiai niekam jau nereikia pristatinėti moters, kuri pramogų versle juokais yra pravardžiuojama muzikine bombike, nes lyg sūkurys praūžia įvairiuose muzikiniuose projektuose ir ne tik. Energijos pliūpsniais besisvaidanti atlikėja, atrodo, niekada nepavargsta. Tačiau, iš kur ta vidinė jėga, kuri padeda tiek sparčiai dainuoti, tiek ir spėti atgauti kvapą dar ir atliekant muzikinį kūrinį? Anžela net nedvejodama teigia, kad visa tai sporto ir sveikos gyvensenos dėka.

Papasakok, kaip tavo gyvenime atsirado sportas?

N-ąjį kartą nuėjau į sporto salę ir n-ąjį kartą nusiteikiau kokį gerą mėnesį pasportuoti, nes ilgesniam laikui neužtekdavo kantrybės.Tačiau man pasiūlė lažybas. Jei per tris mėnesius pasieksiu tam tikrus rezultatus – laimėsiu trijų mėnesių abonementą. Man reikėjo iš kažkur gauti motyvacijos sportuoti ilgiau nei vieną mėnesį. Jau praėjo nepilnas pusmetis. Sportas yra mano kasdienybe.

Tai motyvacijos užtenka?

Na, kartais tikrai būna, kad pritrūksta motyvacijos, tačiau užtenka vien tik pasižiūrėti į nuotraukas, kaip atrodžiau prieš tai, ir motyvacija vėl labai greitai grįžta.

Žinoma, joks sportas neturės rezultatų be tinkamos mitybos. Taigi kokia ji pagal tave?

Mano mityba nėra sudėtinga, o ir maisto gamyba neužima daug laiko. Kasdien valgau daržoves ir vaisius. Pasiskirstau dienas, kai valgau kiaušinio baltymą, žuvį, jūros gėrybes, košes ar pasidarau “Nekramtuko” dieną. Galbūt tokia mityba gali nuskambėti griežtai, tačiau man taip patinka ir yra patogu.

O kaip mėsa? Ar netenka girdėti kalbų, kad va, kaip čia be mėsos išgyveni?

Tokias kalbas girdžiu kasdieną (juokiasi). Mama vis dar turi viltį, kad pradėsiu valgyti mėsą (juokiasi), tačiau galiu tikrai atsakyti visiems, kad aš labai puikiai jaučiuosi nevalgydama mėsos.

Jau tikrai gali pasigirti dailiomis kūno linijomis. Gal gali pasidalyti, kokius pratimus atlieki?

O, ačiū (juokiasi)! Atlieku labai daug pratimu ir įvairių. Mano treniruočių programa su laiku vis sunkėja pratimų įvairumu. Vienas iš mano mėgstamiausių pratimų yra “mirties trauka”.

O kokį galėtum duoti patarimą tiems, kurie teisinasi vis neturintys laiko sportuoti ir sveikai maitintis?

Neieškokite pasiteisinimų (juokiasi)! Kai nori, tuomet randi laiko viskam. Jei žmogus niekaip “neranda” laiko sportui, tai turbūt dar neatėjo tam laikas. Niekada nevėlu pradėti. Tačiau reikia nepamiršti ir to fakto, kad kuo ilgiau tingėsi, tuo ilgesnis bus laikas norimiems rezultatams pasiekti.

Ar tenka sutikti sportuojančių pramogų pasaulio atstovų?

Sutinku nemažai ir visi nuoširdžiai sportuoja! Galbūt mes, “pramogų pasaulio atstovai”, atlikę pratimą ilgiau į veidrodį žiūrime, bet sportuojame tikrai visu tempu. Jei kam nors iš tikrųjų įdomu ir kyla noras pradėti sportuoti ir gyventi sveikai – kviečiu sekti mano facebook puslapį “Gyvenk sveikai su Anžela Adamovič”, kuriame stengsiuosi užkrėsti kiekvieną nebeieškoti pasiteisinimų ir motyvuoti pasirinkti sveikesnę gyvenseną (šypsosi).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *