„Queens of roses“ debiutiniame koncerte pasaulinio garso dainos ir žinomi veidai

Vėsų ir sniegingą trečiadienio vakarą “Tamsta” klube merginų grupė „Queens of roses“ atliko savo pirmąjį projektą su gyva grupe skambiu pavadinimu „Queen of the Night LIVE“. Koncerte skambėjo žymiausių visų laikų scenos karalienių Whitney Houston, Aretha Franklin, Etta James, Tina Turner, Rihanna, Adele, Lady Gaga ir kitos dainos.

„Žinomiausių scenos karalienių repertuarai pasižymi ne tik sudėtingumu ir jėga, bet ir didžiule įvairove. Vienos dainos verčia suklusti, kitos išjudina šokti, trečios – kartu garsiai uždainuoti. Taigi bus visko, bet svarbiausia – stengsimės, kad visiems būtų gera ir smagu. Tiek ant scenos tiek šalia jos“, – prieš pasirodymą teigė merginos.

„Queens of roses“ narės Dileta, Akvilė, Giedrė | Lauryno Slapšio nuotr.

Tarp susirinkusiųjų gerbėjų netruko ir žinomų veidų. Sausakimšame “Tamsta” klube buvo galima išvysti ir Lietuvos ryto krepšininkus Corey Fisherį, Drew Gordoną, Jimmy Baroną bei Laimoną Kisielių, kuris stebėjo savo žmonos, „Queens of roses“ narės, Akvilės Kisielienės pasirodymą. Taip pat renginyje dalyvavo ir Anžela Adamovič, Liepa Norkevičienė su vyru bei Augustė Vedrickaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *