Pamatykite 10 filmų su oro uosto scenomis

Kelionės oru jau yra tapę įprasta praktika kiekvienam iš mūsų. Atostogos, darbo susitikimai užsienyje – šios kelionės visus jungia vienu aspektu – oro uostu. Jame kiekvienas yra turėjęs įvairių patyrimų: išlydėjo mylimą žmogų, išskrido pats, o gal atkakliai laukė prie oro uosto durų kol ateis jam svarbus žmogus. Dėl šios priežasties kviečiu pažiūrėti 10 filmų scenų, susijusių su oro uostais. Kuris filmas Jūsų mėgstamiausias?

Love actually

Pradėkime nuo meilės… Širdį šildanti scena, kurioje žmonės laukia savo grįžtančios šeimos narių, draugų atvykimo salėje Heathrow oro uoste. Ar jaučiasi meilė šiame filme – o taip!

The Terminal

Visi esame kažkiek laiko praleidę oro uoste. Kartais, dėl atšauktų ar atidėtų skrydžių jaučiamės lyg praleidę visą amžinybę. Tačiau pagalvokite, koks jausmas jei iš tikro gyventumėte oro uoste? Jei kada užstrigsite JFK oro uoste, visada prisiminkite Tom Hanks ir jo istoriją filme „The Terminal“.

Home alone 2

Tikriausiai net nereikia sakyti ką reiškia skubėti iki savo terminalo, kai žinai, kad laiko beveik neliko… Arba, kaip Kevinui McCallister, papulti ne į savo skrydį… Neneigsiu, ši scena yra tapusi tikra klasika, kupina juoko ir prisiminimų kai oro uostai dirbo lengvesne tvarka.

Die Hard 2

Nuoširdžiai tikiuosi, kad tokios patirties oro uoste neturėjote. Vis dėlto jei buvote įstrigę Dulles oro uoste, siūlau pažiūrėti jau klasiką tapusį filmą, kuriame scenarijus taip pat gana klasiškas – geras policininkas herojus ir blogiukai…

Blow

Na, tikriausiai nei vienam iš mūsų nepavyks atrodyti taip kietai, kaip Johnny Depp, einančiam per oro uostą grojant Black Betty melodijai. Šiame filme yra keletas gerų akimirkų iš oro uostų ir aviacijos industrijos. Tegul šios oro kelionės primena, kad gabenti ir pardavinėti kokainą nėra gera idėja.

Up In The Air

Visiems mėgstantiems keliauti, šiame filme turėtų atsirasti malonus pojūtis ir reakcija į George Clooney ir jo norą užsidirbti milijonus keliaujant. Viskas preciziškai tikslu ir aišku. O gal ir Jūs turite savo oro uostų rutiną?

Rain Man

Ar jaučiate kuriam nors oro uostui tokius pačius stiprius jausmus kaip Dustin Hoffman Qantas oro uostui? Gaila, kad jie neskrido tarp Cincinačio ir Los Andželo. Tačiau kai kuriuose miestuose tiesiog neturi geriausių galimybių, o ši scena tiesiog visiška klasika.

Casino Royale

Turbūt tik Džeimsas Bondas gali išsaugoti netikrą A380 lėktuvą… Chaosas, daug veiksmo ir didžiulis eismas visur, kur tik apsisuksi. Na, tai visai taikliai apibūdina Majamio oro uosto dūzgesį…

Airplane

Komedijos klasika tapęs filmas, kuriame oro uosto scenos leis pamąstyti apie realius gyvenimo nutikimus vėluojant.

Catch Me If You Can

Ir pabaigai filmas – karalius, kalbant apie filmus, susijusius su skrydžiais. Nepaprastai įdomi ir tikrais faktais paremta istorija kurią privalo pamatyti visi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *