Naga Bhut Jolokia paprika ir choro pasirodymas: pamatykite kuo tai baigėsi

Ar galite įsivaizduoti kaip galėtų atrodyti choro orkestras, giedantis „O Come, All Ye Faithful“ po ypatingai aitrių, 855 000–1 041 427 Skovilio aštrumo vienetus (SHU) atitinkančių, paprikų suvalgymo? Tikriausiai ne, tačiau, kad nugalėtumėte savo smalsumą, turite pažiūrėti šį video.

Žinomas Youtube platformos vlogeris, Chili Klaus, išgarsėjęs savo vaizdo medžiaga, kurioje Danijos nacionalinio kamerinio orkestro nariams davė suvalgyti aštriausių pasaulyje paprikų, šį kartą savo eksperimentą išbandė su Danijos Herningo berniukų choru.

Tikriausiai nesunkiai galima nuspėti kokios buvo choro narių reakcijos: daugiau nei milijonas Skovilio aštrumo vienetų burnoje priverčia gana sunkiai susikoncentruoti ar paprasčiausiai galvoti apie kažką kitą nei tik deginantį karštį burnoje. Žinoma, buvo keletas giedotojų, kurie itin aštrią papriką suvalgė tarsi įprastą maistą…

Naga Bhut Jolokia paprikos (dar vadinamos Ghost Pepper) aitrumas siekia 855 000–1 041 427 SHU. Nors ji pradėta auginti Indijoje, dabar galima rasti įvairiose pasaulio vietose. Ryškiai oranžinės ir raudonos spalvos pipiras gali būti valgomas vienas arba naudojamas patiekalams gaminti tiek šviežias, tiek džiovintas, tiek miltelių pavidalu. Indijoje šios aitriosios paprikos naudojamos ir skrandžio ligoms gydyti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *