Benediktas Vanagas išbandė savo naująjį Škoda R5

Prieš pat ilgąjį gegužės savaitgalį B. Vanagui ir jo komandai buvo ne eilinė diena – po ilgos pertraukos žinomas Lietuvos lenktynininkas sėdo prie ralio automobilio vairo. Tačiau šį kartą pagrindinis tikslas buvo ne titulas – Benediktas treniruočių trasoje išbandė naująjį “žvėriuką” – “Škoda R5″.

 

B. Vanagas testavo naująjį Škoda R5 | Edgaro Buiko nuotr.

Ketvirtadienį už Trakų esanti treniruočių trasa nebuvo tyli. Joje dulkes bei garso decibelus kėlė juodasis “Škoda” vaiduoklis. Nors ir viename posūkyje pažeistas (lūžo kairioji bamperio pusė), tačiau naujasis “R5” toliau demonstravo aukštą WRC technologijų klasę.

Kaip teigia Benediktas Vanagas, nors tai mažiau greitas automobilis už ankstesniąją turėtą WRC techniką, tačiau naujasis “Pitlane” komandos narys turi ženklų pranašumą valdymo srityje: “Pirmieji testai ir 50 kilometrų greičio ruožų su naujuoju “R5” automobiliu – kita lyga valdymo prasme, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi B. Vanagas. – Jis nėra labai galingas, tačiau “R5” automobilį galėčiau sulyginti su pantera, kuri savo letenomis puikiai ir plastiškai kabinasi prie kelio. Tai nauja, mažiau brutalumo reikalaujanti patirtis. Tačiau dar tikrai reikės padirbėti, kad pasiektume tą greitį, kurį turi šis automobilis.”

B. Vanagas testavo naująjį Škoda R5 | Edgaro Buiko nuotr.

Įspūdžiai nepakartojami, todėl kviečiu pažiūrėti vaizdo medžiagą, kurioje ir akimirkos iš mano bandymų valdant droną lenktyniauti su Škoda R5.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *